Titles you rated
Savage GraceRated ★ 1.5
EqualsRated ★ 5.0
NewnessRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 5.0
HickRated ★ 5.0
PrideRated ★ 5.0
HimizuRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
Jane EyreRated ★ 5.0
The Piano TeacherRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 0.5
For EllenRated ★ 3.5
BoulevardRated ★ 2.5
How I Live NowRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 2.0
Stuck in LoveRated ★ 3.5
Blossom AgainRated ★ 2.5
The Last SongRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 4.0