Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 1.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5