Titles you rated
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0