Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
What IfRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0