Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.5