Titles you rated
SoulRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0