Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 1.5
SplitRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
CarolRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 0.5
The Classified FileRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 3.5