Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0