Movies
Ratings
79
Seven DaysRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0