Series
Ratings
13
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5