Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0