Series
Ratings
48
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0