Titles you rated
ShineRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 2.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0