Titles you rated
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0