Movies
Ratings
1091
Dumb and Dumber ToRated ★ 0.5
MonopolyRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
UltravioletRated ★ 3.0
AdoreRated ★ 2.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
The OmenRated ★ 3.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.0
Almost LoveRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 2.5
Underground RendezvousRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 5.0
Villain and WidowRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0