Series
Ratings
60
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.0
WongyeongRated ★ 2.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 3.0