Movies
Ratings
925
ChappieRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.0
QuickRated ★ 1.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 1.5
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5