Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Raging BullRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 2.0
Badges of FuryRated ★ 2.0