Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
The Towering InfernoRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 3.0
Sleeping with the EnemyRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
An AffairRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 3.0