Movies
Ratings
1546
ChefRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.5
Going by the BookRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Atomic BlondeRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0