Series
Ratings
55
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
I-LANDRated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0