Movies
Ratings
146
Death NoteRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
MotherRated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
Radio StarRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0