Series
Ratings
106
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.0
The Kingdom ExodusRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 3.0
- K-ON!Rated ★ 3.0
ShirobakoRated ★ 3.5