Titles you rated
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Flying ColorsRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 4.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 0.5
ExitRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5