Titles you rated
Finding DoryRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0