Movies
Ratings
297
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.5
PapermanRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 1.5
JokerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5