Series
Ratings
17- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.5