Titles you rated
- Kimchi WarriorRated ★ 0.5
MandateRated ★ 0.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 5.0
Blue Demon ver.2.0Rated ★ 1.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 5.0
Ao OniRated ★ 0.5- The UglyRated ★ 1.0
- Murder ReportRated ★ 2.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
Gretel & HanselRated ★ 1.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
At Eternity's GateRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 5.0
The LighthouseRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0