Movies
Ratings
53
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The King of KingsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0