Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5- BeybladeRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- MiniforceRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Onegai! Samia-donRated ★ 5.0- Hello CarbotRated ★ 4.0
- Robocar Poli Season 1Rated ★ 5.0