Titles you rated
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Night FliersRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0