Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 2.0
One DayRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The WitchesRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0