Titles you rated
GhostRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 1.5
The Phoenician SchemeRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 2.5