Movies
Ratings
538
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5