Titles you rated
CrossingRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Light Between OceansRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0