Movies
Ratings
70 The CrucibleRated ★ 3.0 The CrucibleRated ★ 3.0
 Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5 Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
 Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5 Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 How to Train Your DragonRated ★ 3.0 How to Train Your DragonRated ★ 3.0
 Yadang: The SnitchRated ★ 3.0 Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 Love in the Big CityRated ★ 3.5 Love in the Big CityRated ★ 3.5
 Secret(working title)Rated ★ 3.0 Secret(working title)Rated ★ 3.0
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0
 My Octopus TeacherRated ★ 4.5 My Octopus TeacherRated ★ 4.5
 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0 Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
 BarbieRated ★ 3.0 BarbieRated ★ 3.0
 Little WomenRated ★ 3.0 Little WomenRated ★ 3.0
 Be with YouRated ★ 3.5 Be with YouRated ★ 3.5
 ElementalRated ★ 4.0 ElementalRated ★ 4.0
 PonyoRated ★ 3.5 PonyoRated ★ 3.5
 CocoRated ★ 5.0 CocoRated ★ 5.0