Movies
Ratings
36
TransformersRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0