Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Hot BloodRated ★ 2.5- Cute or CrazyRated ★ 4.0
- Single Dad in LoveRated ★ 4.0
Golden AppleRated ★ 4.0- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 3.5