Movies
Ratings
112
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0