Series
Ratings
145
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
Restaurant to Another World Season 2Rated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0