Titles you rated
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5- 나루토 2기Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0