Movies
Ratings
45
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 2.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 5.0
Pretty CrazyRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 4.0