Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0