Movies
Ratings
131
DeadpoolRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0