Titles you rated
 Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5 Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
 American PsychoRated ★ 3.0 American PsychoRated ★ 3.0
 The Social NetworkRated ★ 4.0 The Social NetworkRated ★ 4.0
 The KidRated ★ 3.5 The KidRated ★ 3.5
 Peppermint CandyRated ★ 2.0 Peppermint CandyRated ★ 2.0
 City of GodRated ★ 3.5 City of GodRated ★ 3.5
 Die BadRated ★ 2.5 Die BadRated ★ 2.5
 IncoherenceRated ★ 3.0 IncoherenceRated ★ 3.0
 Moonrise KingdomRated ★ 3.0 Moonrise KingdomRated ★ 3.0
 From Dusk Till DawnRated ★ 3.0 From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
 The EelRated ★ 5.0 The EelRated ★ 5.0
 HimizuRated ★ 3.5 HimizuRated ★ 3.5
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
 Kids ReturnRated ★ 5.0 Kids ReturnRated ★ 5.0
- Memories in My FrameRated ★ 2.0
 SunnyRated ★ 3.0 SunnyRated ★ 3.0
 Night of the Living DeadRated ★ 3.0 Night of the Living DeadRated ★ 3.0
 BreathlessRated ★ 4.0 BreathlessRated ★ 4.0
- “Ana, Three Minutes"Rated ★ 2.0
 A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0 A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0