Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0