Series
Ratings
58
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
D-DayRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
BichunmooRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0