Titles you rated
- GyarusaRated ★ 4.0
Our Dating SimRated ★ 4.0
Light on MeRated ★ 4.0
Takara-kun to Amagi-kunRated ★ 3.5
We Are Peaceful BrothersRated ★ 4.5
Rokuhodo Yotsuiro BiyoriRated ★ 3.5- Senpai, Danjite Koidewa!Rated ★ 3.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0
Ready, Set, LoveRated ★ 3.0
Love for Love's SakeRated ★ 4.0
Love in the AirRated ★ 4.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0
The Love EquationsRated ★ 2.5
Hidden LoveRated ★ 5.0- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 4.0
- Omukae Shibuya-kunRated ★ 2.5
9 BorderRated ★ 3.5- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 3.5
Kahogona Wakadanna-sama no Amayakashi KonRated ★ 3.5
Falling high school girl and Irresponsible teacher Lesson 2Rated ★ 5.0