Titles you rated
- WishRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0