Series
Ratings
46
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0